Rezerwacja online

Przytulne biuro w Domu św. Szymona

Trwająca już od miesięcy pandemia COVID-19 jest dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem na każdej płaszczyźnie życia. Praca zdalna wszystkich dorosłych domowników i nauka zdalna dzieci paraliżuje Państwa życie? Mamy na to radę!


W Domu świętego Szymona na ulicy Koletek, w samym centrum Krakowa, znajduje się 20 niezależnych pokoi. Obecnie nie są one wykorzystywane przez turystów, więc... każdy może stać się przytulnym, jednoosobowym biurem z własną łazienką, przewodowym i bezprzewodowym internetem, nielimitowanym dostępem do kawy i herbaty, a dla osób poruszających się samochodami - parkingiem w centrum miasta. Wszystko to oferujemy Wam w cenie 60zł/1 dzień lub 250zł/tydzień (5 następujących po sobie dni roboczych).

          

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia obiadu wprost do pokoju. Cena takiego posiłku, składającego się z dwóch obfitych dań, wynosi 20zł. Tygodniowe menu dostępne jest w recepcji, a obiad wystarczy zamówić danego dnia w godzinach dopołudniowych.

Zgodnie z wytycznymi zakrywanie ust i nosa jest obowiązkowe w przestrzeni wspólnej obiektu, jak recepcja czy toalety publicznie, w pokojach natomiast obowiązek ten jest zniesiony - zatem mogą się Państwo poczuć komfortowo jak we własnym domu!

Pokoje udostępniamy do pracy w godzinach 8.00-18.00. Niezależnie od wybranego pakietu cenowego, użytkownik pokoju po zakończonej pracy codziennie zdaje w recepcji klucz, a my dbamy o uporządkowanie i dezynfekcję przestrzeni. Istnieje także możliwość wynajęcia pokoju na wyłączność (zawsze tego samego, w razie potrzeby z rezygnacją ze sprzątania), by móc przechowywać w nim niezbędne dokumenty czy sprzęty. Wszystko odbywać się będzie przy pełnym profesjonalizmie i dyskrecji pracowników Recepcji - jak zawsze w naszym Domu.

Mamy nadzieję, że oferta ta ułatwi Państwu wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych w nowej rzeczywistości, która tymczasowo nas ogarnęła. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Recepcją - telefonicznie pod numerami 12 430 62 83 i 789 464 240 +48 w godzinach 8.00-18.00 lub mailowo pod adresem info@domszymona.pl. Nie jest konieczne uiszczanie przedpłaty, jak w przypadku rezerwacji noclegowych. Decydując się na skorzystanie z usługi należy liczyć się z koniecznością podpisania podczas zameldowania deklaracji wykorzystywania pokoju do celów służbowych.

Z uwagi na komfort pracy i bezpieczeństwo sanitarne liczba miejsc jest ograniczona!