Rezerwacja online

Konferencje

Klimatyczny bussiness room z widokiem na Wawel

Zapraszamy do skorzystania z oferty nowootwartej sali konferencyjno-szkoleniowej. Pomieszczenie znajduje się na parterze Domu św. Szymona, w świeżo wyremontowanej (jesień 2021) części obiektu. Klimatyczna sala nawiązująca do stylu barokowego, nad którą znajdują się oryginalne sklepienia krzyżowo-żebrowe pochodzace z XV w. na pewno zachwyci uczestników szkolenia bądź też imprezy firmowej. Dodatkowo, wyjątkowego klimatu doda także kameralne klasztorne podwórko oddzielone od zgiełku miasta wysokim murem. W sąsiedztwie budynku znajduje się także zielony ogród o powierzchni ok. 1ha. 

Sala konferencyjna może pomieścić 15 uczestników; istnieje dowolność w ustawieniu krzeseł i stołów. Na miejscu do dyspozycji Gości dostępny jest ekran, rzutnik multimedialny, a także flipchart. Istnieje również możliwość organizacji przyjęcia albo bankietu - w tej sytuacji obiekt może pomieścić nawet do 40 osób.

Cena brutto za usługę wynajmu sali wynosi:
1h - 50zł
1 dzień - 350zł

Dodatkowo możemy zorganizować dla Państwa bufet kawowy.

Dla gości konferencji dostępny jest także parking w cenie 40zł/doba lub 7zł/h.

Więcej informacji pod numerem 12 430 62 83 oraz pod adresem info@domszymona.pl 


Warning: Declaration of Model_Banners::add(array $data) should be compatible with App_Db_Table::add(array $data, $table = false) in /home/klient.dhosting.pl/novarum5/domszymona.pl/application/models/Banners.php on line 0