Rezerwacja online

PARKING W CENTRUM

PARKING W STREFIE A

Parkujesz samochód w centrum Krakowa okazjonalnie, czy może codziennie dojeżdżasz do pracy? W obydwu przypadkach - możemy Ci pomóc!

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszego zamkniętego, monitorowanego parkingu położonego przy ulicy Koletek. Z uwagi na specyfikę położenia pozostawić można u nas jedynie pojazdy osobowe. Oferujemy wynajem miejsca parkingowego zarówno w wymiarz godzinowym, dobowym jak i miesięcznym w cenie:

1h - 7zł
1 dzień - 50zł
1 miesiąc - 300zł


Opłata parkingowa dla Gości wynajmujących nocleg w Domu św. Szymona wynosi zgodnie z cennikiem dostępnym przy rezerwacji - 40zł/doba.

Brama wjazdowa czynna jest w godzinach 7.00-23.00. Poza tymi godzinami nie ma możliwości wyjechania lub wjechania pojazdem. Osoby pragnące skorzystać z parkingu proszone są o kontakt mailowy (info@domszymona.pl) bądź telefoniczny (12 430 62 83) z recepcją.
Warning: Declaration of Model_Banners::add(array $data) should be compatible with App_Db_Table::add(array $data, $table = false) in /home/klient.dhosting.pl/novarum5/domszymona.pl/application/models/Banners.php on line 0