Rezerwacja online

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

SZUKASZ PRZYSTANI NA MIESIĄC LUB DWA?

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom wprowadziliśmy w naszej ofercie cenowej nową opcję - wynajem długoterminowy. Jest ona przeznaczona dla Gości, którzy poszukują w Krakowie pokoju do wynajęcia na okres nie krótszy niż jeden miesiąc.

W nowej ofercie Domu św. Szymona otrzymują Państwo możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym na min. 1 miesiąc (28 dni) w cenie całkowitej 1500zł. W opłatę tę wliczona jest cena wynajmu pokoju, media, a także cotygodniowe sprzątanie i wymiana pościeli oraz ręczników (po uzgodnieniu terminu z osobą wynajmującą). Pokoje wyposażone są w prywatną łazienkę, pojedyncze łóżko o wymiarach 90x200cm, telewizor, lodówkę, szafę oraz komodę, stół i krzesła, a także czajnik elektryczny. Dostępne jest łącze internetowe bezprzewodowe i przewodowe. Opcjonalnie możemy umieścić w pokoju kuchenkę mikrofalową i zestaw naczyń, polecamy jednak korzystanie z tego sprzetu na ogólnodostępnym korytarzu. Na początku drugiego kwartału 2021 roku zostanie oddana do użytku kuchnia, która dopełni potrzeb Gości korzystających z naszej oferty. Do tego czasu zapraszamy do korzystania z usług firmy cateringowej, która serwuje do pokojów śniadania i obiady - więcej informacji w Recepcji. Na życzenie Gości możemy także dostosować cenę i wyposażenie pokój do pobytu 2-3 osób, jeśli terminarz da taką możliwość.

Dla Gości korzystających z opcji nocegu długoterminowego przewidujemy także specjalną cenę parkingu - 200zł/mies.
Uwaga! W terminie styczeń - kwiecień 2021 miejsce parkingowe GRATIS!

Rezerwacji długoterminowych dokonać można mailowo lub telefonicznie. Po dokonaniu rezerwacji konieczna jest wpłata zadatku w wysokości 200zł w terminie 3 dni roboczych, a na 10 dni przed datą zameldowania - pełnej kwoty wynajmu pokoju. Obydwa zadatki są bezzwrotną formą zabezpieczenia rezerwacji.